Baldur's Gate III - na 17 lutego zaplanowano kolejny panel informacyjny

Podczas panelu mamy poznać informacje na temat kolejnej dużej aktualizacji dla Baldur's Gate III. Deweloperzy ujawnią m.in. nowe klasy postaci.

@ 15.02.2021, 18:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Baldur's Gate III - na 17 lutego zaplanowano kolejny panel informacyjny

Baldur's Gate III wciąż można sprawdzić w ramach wczesnego dostępu. Deweloperzy ze studia Larian nie ujawnili jeszcze kiedy projekt z wczesnego dostępu wyjdzie, ale dowiedzieliśmy się natomiast, że niebawem, a dokładniej 17 lutego, odbędzie się specjalny panel. W jego trakcie mamy otrzymać jakieś nowe informacje na temat Baldur's Gate III, a także największej z dotychczasowych aktualizacji.

Czwarty duży patch dla Baldur's Gate III nadchodzi. Mimo że nie mamy jeszcze szczegółów na temat tego, co jest w niej planowane, niebawem przynajmniej część pytań powinno otrzymać odpowiedzi. Stanie się to za sprawą wspomnianego wcześniej panelu. Podczas niego twórcy mają pokazać nam poprawione scenki przerywnikowe, nowe zaklęcia, a także nadchodząca zawartość. Spodziewamy się np. nowych klas oraz towarzyszy podróży.

Jak wspomniałem, Baldur's Gate III jest obecnie dostępne we wczesnym dostępie, a bawić można się przy nim tylko na PC (wymagania sprzętowe). Obecnie sprzedawane wydanie to mniej więcej 25 godzin zabawy, na które składa się pierwszy akt opowieści. Przebrnąć przez niego możemy jedną z ośmiu ras oraz sześciu klas postaci. Do tego dochodzą też subklasy oraz subrasy, aby opcji było jeszcze więcej. Daty premiery finalnej wersji BG3 niestety nie ujawniono.

Nadchodzący panel zaplanowano na 17 lutego, na godzinę 19:00 czasu polskiego. Wszelkie informacje podczas niego ujawnione będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Baldur's Gate III

Baldur's Gate III

Premiera: 06 października 2020
PC

Baldur's Gate III to kontynuacja kultowej serii klasycznych gier cRPG, która wraca po 18 latach. Za przygotowanie gry odpowiada Larian Studios, ojcowie cyklu Divinity: Or...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?