The Medium otrzymało aktualizację poprawiającą optymalizację

W sieci pojawił się kolejny patch, usuwający błędy w nowej grze studia Bloober Team.

@ 15.02.2021, 12:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

The Medium otrzymało aktualizację poprawiającą optymalizację

The Medium to najnowsze i najambitniejsze dzieło polskiego studia Bloober Team. Jak przeczytacie w naszej recenzji, projekt to porywający i bardzo solidnie przygotowany, choć nie pozbawiony drobnych błędów i niedociągnięć. Za sprawą kolejnych aktualizacji, deweloperzy łatają swoje przedsięwzięcie, nie tylko usuwając bugi, ale także sprawiając, że całość działa lepiej niż zaraz po premierze.

Patch dla The Medium, o którym mowa, oznaczony został numerkiem 1.1. Programiści skupili się w nim na poprawieniu działania kamery, a także niepoprawnie wyświetlającym się oświetleniu. Lepiej działa też cieniowanie oraz wydawanie poleceń głównej bohaterce, Marianne. Wcześniej kobieta potrafiła okazyjnie utknąć w scenografii, teraz takie sytuacje nie powinny już występować.

Twórcy usprawnili też wiele innych elementów, jak np. ray-tracing, a przy okazji poprawili optymalizację. Dzięki temu The Medium lepiej działa na słabszych komputerach oraz konsolach Xbox Series X|S, na których jest ono ekskluzywnie dostępne. Aby skorzystać z dobrodziejstw aktualizacji trzeba pobrać w sumie mniej więcej 3,9 GB danych. Pamiętajcie, że na obu platformach proces ten przebiega automatycznie, jeśli go nie wyłączyliście.

Na koniec przypomnę, że na naszych łamach znajdziecie poradnik do The Medium. Dzięki niemu rozwiążecie wszystkie łamigłówki, a także zdobędziecie ukryte w świecie gry sekrety i znajdźki.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?