Grand Theft Auto 6 - zwiastun nowej gry Rockstar coraz bliżej?

Czy Rockstar już niebawem ujawni zwiastun promocyjny gry Grand Theft Auto 6?

@ 13.02.2021, 14:16
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto 6 - zwiastun nowej gry Rockstar coraz bliżej?

Insiderzy branżowi twierdzą, że do zapowiedzi GTA VI może dość już niebawem. Rockstar szuka kogoś, kto mógłby uchwycić "kinową rozgrywkę" do wykorzystania w kampanii marketingowej, co prawdopodobnie oznacza, że zwiastun GTA 6 jest w drodze.

Zgodnie z opisem miejsca pracy, Rockstar Games potrzebuje kogoś, kto uchwyci kinowy materiał z rozgrywki, aby wykorzystać go w kampaniach internetowych i telewizyjnych. Jest to oczywiście osoba mająca pomóc zespołowi w tworzeniu komercyjnych zwiastunów projektu. Nadchodzące dzieło Rockstar Games nie zostało jeszcze ujawnione, ale przypuszczamy, że potencjalny kandydat będzie miał z nim coś wspólnego.

Warto w tym momencie wspomnieć, że Dan Houser, jeden z kluczowych członków studia i człowiek stojący za scenariuszem Red Dead Redemption 2 oraz kilku innych popularnych tytułów firmy, opuścił Rockstar w 2019 roku. On i Lesley Benzies odegrali dużą rolę w tworzeniu GTA 5, ale teraz wypadli z biznesu i nie wiadomo, jak wpłynie to na GTA 6 oraz proces jego rozwoju.

Biorąc pod uwagę fakt, że Grand Theft Auto 5 ma być wydane na PS5 i Xbox Series X|S jeszcze w tym roku, Rockstar Games może nie ujawnić GTA 6, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na sprzedaż "piątki" na nowych konsolach. Może ogłoszenie, o którym mowa dotyczy właśnie edycji poprzedniej? Kto wie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:02, 14.02.2021
Trailer pewnie pokażą pod koniec roku na gali albo co bardziej prawdopodobne w przyszłym roku kiedy GTAV na PS5 będzie już gościć jakiś czas.