Chivalry II - data premiery ustalona

Zaplanowano też przy okazji zamknięte beta testy Chivalry II.

@ 12.02.2021, 14:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chivalry II - data premiery ustalona

Czekacie na premierę Chivalry 2? Jeśli tak, to mamy dobre wieści. Deweloperzy tego ciekawie zapowiadającego się " symulatora" średniowiecznego pola bitwy ujawnili, że do premiery przedsięwzięcia dojdzie w dniu 8 czerwca bieżącego roku. Wcześniej, w marcu, tytuł wejdzie do fazy zamkniętych beta testów, a zatem niektórzy gracze będą w stanie go sprawdzić przed premierą.

Chivalry 2 pierwotnie do sprzedaży trafić miało w zeszłym roku. Ze względu na zawirowania wywołane pandemią COVID-19 debiut przesunięto. Twórcy nie ujawnili też nowej daty premiery. Wreszcie jednak sytuacja zaczyna się klarować, a na Chivalry 2 będziemy musieli jeszcze poczekać tylko kilka kolejnych miesięcy. Wspomnianego 8 czerwca grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.

Jeśli chodzi o zamknięte testy beta, zaplanowano je na końcówkę marca, a konkretniej pomiędzy 26, a 29 dniem tegoż miesiąca. Osoby, które wezmą udział w inicjatywie będą w stanie sprawdzić nową mechanikę walki konnej, a także wiele innych usprawnień i zmian, wprowadzonych przez deweloperów w ramach mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:09, 13.02.2021
Jak to archaicznie wygląda ... to na jakie platformy to ma wyjść xbox 360 i PS3 ?
0 kudosTheCerbis   @   11:18, 13.02.2021
W porównaniu do Medieval Warfare prezentuje się dużo lepiej. Poczekam do premiery na Steam i zobaczę jak mechanika walki w Chivalry II będzie wyglądała w praktyce, bo mam jednak dość tych "spinujących" graczy z jedynki.

W newsie tej informacji nie ma, ale może warto przypomnieć: grę najpierw czeka czasowa beta na Epicu. ;)
0 kudosDirian   @   14:04, 13.02.2021
Cytat: balic87
Jak to archaicznie wygląda ... to na jakie platformy to ma wyjść xbox 360 i PS3 ?

Moim zdaniem wygląda całkiem fajne. Grałem trochę w pierwsze Chivalry i gierka ma w sobie coś wciągającego. Trzeba pamiętać, że to gra sieciowa więc siłą rzeczy animacje, oprawa itp. nie będą tak doskonałe jak w gierkach single player.