Godfall otrzymało kolejną, sporą aktualizację

Patch 2.4.44 wprowadza do Godfall m.in. tak zwane pierwotne przedmioty

@ 12.02.2021, 13:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Godfall otrzymało kolejną, sporą aktualizację

Gracie jeszcze w Godfall? Całkiem niezłego, choć nieco schematycznego, slashera, dostępnego na PC oraz PlayStation 5? Jeśli tak, to koniecznie zaktualizujcie przedsięwzięcie. Deweloperzy opublikowali w sieci właśnie kolejną łatkę. Patch oznaczony numerem 2.4.44 określono mianem "Primal" (po polsku oznacza to "Pierwotny"), albowiem jednym z jego zasadniczych celi jest wprowadzenie do Godfall tzw. Pierwotnych przedmiotów.

Aktualizacja, o której mowa jest już dostępna. Jako że twórcy bezustannie starają się usprawniać i ulepszać swoje dzieło, nie skupiono się tylko na błędach i niedociągnięciach. Wprowadzono też nieco nowej zawartości. Dla przykładu, zmodyfikowano Wieżę Prób oraz dodano nowe poziomy typu Ascension. Dzięki nim będzie możliwe zgarnianie rozlicznych interesujących bonusów już po osiągnięciu maksymalnego poziomu doświadczenia.

Jeśli chodzi o Pierwotne Poziomy, zapewniają one znaczący "skok statystyk do innych elementów wyposażenia, pełniąc rolę modyfikatorów". Ogólnie twórcy wprowadzili do systemu dropów sporo zmian, dzięki czemu gracze powinni otrzymywać lepsze, bardziej przydatne nagrody. Jako że Godfall to przede wszystkim niebywale dynamiczny system walki, wszelkie modyfikatory dodatkowo na niego korzystnie wpływają.

Więcej na temat aktualizacji dowiecie się z poniższego materiału filmowego. Jeśli nie graliście w Godfall, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję, a w przypadku zainteresowania wydaniem dla PC spójrzcie też na wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?