Borderlands 3 otrzyma niebawem kolejne DLC

Rusza też specjalne wydarzenie zorganizowane z okazji Walentynek.

@ 11.02.2021, 13:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 otrzyma niebawem kolejne DLC

Borderlands 3 niebawem otrzyma kolejne rozszerzenie. Zwane będzie ono Director’s Cut, a jego premierę zaplanowano na dzień 18 marca. Jutro do gry powróci też specjalne wydarzenie, organizowane ze względu na zbliżające się Walentynki. Wydarzenie nazwane jest Dniem Złamanych Serc, a w trakcie jego trwania w świecie Borderlands 3 pojawią się przeciwnicy z serduszkami krążącymi dokoła nich. Trafienie w serce powoduje różne unikatowe efekty, a zniszczenie odpowiedniej ich ilości oznacza nagrody. W sumie do zgarnięcia jest pięć przedmiotów kosmetycznych i dwie bronie. Czas macie do 25 lutego.

Wracając do wspomnianego na początku dodatku, Director’s Cut, wprowadza on do Borderlands 3 całkiem nowego bossa zwanego Hemovorous the Invincible. Sporych rozmiarów pokraka znajduje się na Pandorze za zamkniętymi od premiery Borderlands 3 drzwiami, a pokonanie jej stanowić ma niemałe wyzwanie. Director’s Cut to także seria misji, w trakcie których prowadzimy jakieś dochodzenie w sprawie morderstwa. Śledztwo wykorzystuje nową mechanikę rozgrywki, związaną z analizowaniem miejsc zbrodni.

Ogólnie zmian i nowości, jak widać, będzie dość sporo, a to nie wszystko, co zostało przygotowane. Dodatek dostępny będzie na wszystkich platformach docelowych projektu, a zatem na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli zamierzacie grać na komputerze, pamiętajcie, aby sprawdzić wymagania sprzętowe projektu. Będziecie mieć wówczas pewność co do tego, że tytuł będzie śmigał należycie. Na razie nie wiemy nic na temat aktualizacji, mających usprawnić działanie Borderlands 3 na PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   21:30, 11.02.2021
Ja już zdążyłem zapomnieć o tej grze ;p.