Destiny 2: Poza Światłem - wystartował Sezon Wybrańców

Bungie uruchomiło nową przygodę dla wydanej w listopadzie zeszłego roku Destiny 2: Poza Światłem - Sezon Wybrańców.

@ 10.02.2021, 16:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Destiny 2: Poza Światłem - wystartował Sezon Wybrańców

Wczoraj, czyli 9 lutego, ruszyła nowa kampania (trzynasty już sezon) w Destiny 2: Poza Światłem. Sezon Wybrańców, bo taki nosi tytuł, potrwa do 11 maja i przyniesie sporo nowej zawartości. Powrócą m.in. klasyczne szturmy, ale także dostaniemy świeże bronie, kolejne wyzwania oraz przygody.

Destiny 2: Poza Światłem - Sezon Wybrańców osadza fabułę w momencie, gdy Rój zagraża zarówno Kombinatowi jak i ludziom. Cesarzowa Caiatla, córka Calusa, aktualna liderka Kombinatu, chce podporządkować sobie żołnierzy Zavali, oferując mu pakt, w którym to ludzie mają iść jako poddani wojsk Caiatla. Taka umowa nie dochodzi do skutku, czego efektem jest kolejny konflikt z dużo większym zagrożeniem w tle.

Sezon Wybrańców przynosi nowe Legendarne i Egzotyczne wyposażenie (m.in. łuk Ticuu's Divination). Progiem wejścia w tę przygodę jest posiadanie ekwipunku na co najmniej 1100. poziomie.

Rozgrywka, oprócz kolejnych zadań, oferuje tryb Battlegrounds, gdzie maksymalnie trzech graczy staje naprzeciw wybranym wojownikom cesarzowej Caiatli. Oprócz tego w grze znajdą się szturmy z pierwszej części Destiny (The Devil's Lair i Fallen S.A.B.E.R.), a także zadebiutuje zupełnie nowy - Proving Grounds.

Szczegółowe informacje na temat Destiny 2: Poza Światłem - Sezon Wybrańców znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?