The Outer Worlds otrzyma kolejne rozszerzenie fabularne

Koniec marca będzie bardzo dobrym okresem dla fanów The Outer Worlds.

@ 09.02.2021, 17:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

The Outer Worlds otrzyma kolejne rozszerzenie fabularne

Drugi dodatek do The Outer Worlds, zatytułowany Murder on Eridanos, zostanie wydany pod koniec marca, według wydawnictwa Take-Two. Jako że to rozszerzenie fabularne, wprowadzi ono do projektu nowe wątki i wydłuży nasz czas obcowania z nim.

Informacja pochodzi z ostatniego raportu finansowego wydawcy. Firma zachwala w nim sukcesy z trzeciego kwartału, przy okazji ujawniając plany na przyszłość. Na temat rozszerzenia nie wiemy w tym momencie praktycznie nic. Ujawniono jedynie, że to druga część zeszłorocznego DLC Peril on Gorgon, które podniosło maksymalny poziom graczy do 33. Jeśli posiadacie już przepustkę sezonową, otrzymacie rozszerzenie, jak tylko będzie ono dostępne. Oczywiście można będzie je nabyć, jako osobny zakup, gdy wyląduje na Xboksie One, PlayStation 4 i PC, wraz z wersją dla Nintendo Switch, która pojawi się jeszcze w tym roku.

Wcześniej analitycy stwierdzili, w październiku 2020, że deweloper opracowuje kolejną grę z serii The Outer Worlds. Na ten moment jakakolwiek kontynuacja jest jednak niepewna. Mimo iż tytuł odniósł finansowy i komercyjny sukces, Obsidian najwyraźniej chce go jeszcze trochę rozwijać, aby wykorzystać w pełni zaprojektowany przez siebie świat.

Spodziewajcie się, że wkrótce przeczytacie więcej na temat dodatku. The Outer Worlds jest dostępne obecnie na Xbox One, PlayStation 4, PC (wymagania) i Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?