Twórcy Hitman III ujawniają plany na nową zawartość w lutym

IO Interactive ogłosiło kilka popremierowych treści, które pojawią się w grze Hitman 3 w tym miesiącu. Wśród nich nowe misje Eskalacja, choć nie tylko.

@ 04.02.2021, 20:16
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5

Twórcy Hitman III ujawniają plany na nową zawartość w lutym

Zgodnie z wpisem na blogu na oficjalnej stronie internetowej Hitman III, najbliższa nowa zawartość to misja Baskerville Barney Escalation, która wpada już dzisiaj. W jej ramach Agent 47 uda się na mapę Dartmoor, aby wykonać szereg zadań. Później dostaniemy też Sinbad Stringent Escalation. Nastąpi to 18 lutego. Eskalacja zabierze graczy do Dubaju, gdzie będziemy testować swoje umiejętności posługiwania się nożem.

Następnie otrzymamy dwa zestawy polecanych kontraktów. Nastąpi to 11 i 23 lutego. Będzie też kilka kontraktów Deluxe Escalation dla osób posiadających wersję Deluxe gry, z The Gauchito Antquity i The Proloff Parable, które pojawią się 23 lutego. Oba będą również zawierać ekskluzywne nagrody dla tych, którzy je wykonają z powodzeniem. Są wśród nich stroje Guru i White Shadow, a także biała katana.

Również 23 lutego pojawi się aktualizacja gry, która obiecuje wprowadzenie kilku poprawek i ulepszeń. Przygotuje ona też grunt pod kolejne dodatki. Drażniąc się z fanami, twórcy informują, że „Protokół Inicjujący został uruchomiony". Co to może znaczyć? Miejmy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach dowiemy się więcej.

Wideo z zaplanowanymi aktualizacjami znajdziecie poniżej. Hitman III jest już dostępny na Xboksach Series X|S, Xboksie One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Jeśli rozważacie zakup projektu rzućcie okiem na naszą recenzję, a jeżeli interesuje Was wersja dla komputerów, zapoznajcie się z jej wymaganiami sprzętowymi.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?