Zwiastun premierowy The Nioh Collection

Materiał - jak sam cykl - pełny jest oczywiście dynamicznej akcji z dwóch części NiOh.

@ 04.02.2021, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Zwiastun premierowy The Nioh Collection

Premiera The Nioh Collection zaplanowana została na jutro. Zestaw dostępny będzie wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli rozważacie jego zakup, zerknijcie na zwiastun premierowy, który pokazuje nam czego mniej więcej powinniśmy się spodziewać.

The Nioh Collection to dwie gry: pierwsza i druga odsłona cyklu NiOh. Obie dostajemy w postaci kompletnej, czyli ze wszystkimi możliwymi dodatkami, a jeśli chodzi o wariant dla PlayStation 5, został on dodatkowo podrasowany, dzięki czemu w trakcie zabawy podziwiamy lepszą oprawę wizualną. Oba tytuły wykorzystują rozdzielczość 4K, a także nawet 120 klatek na sekundę.

Pracujemy już nad recenzją zestawu i niebawem będziecie mogli na naszych łamach przeczytaj artykuł. Jeśli więc nie jesteście przekonani co do zakupu, koniecznie się jeszcze na moment wstrzymajcie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoswizard983   @   15:12, 04.02.2021
Seria z najlepszą mechaniką walki w zwarciu, jaka kiedykolwiek była w grach jak dla mnie. Pocisne dziś jedynkę, żeby być rozgrzanym przed jutrzejszą dwojką;) banzai!