Premiera Battlefield 6 pod koniec 2021 roku; będzie to największa gra w historii sieciowych shooterów

Battlefield 6 chce być największą grą w historii wieloosobowych strzelanin.

@ 03.02.2021, 19:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Battlefield 6 pod koniec 2021 roku; będzie to największa gra w historii sieciowych shooterów

Dyrektor generalny EA, Andrew Wilson, obiecał największe jak dotąd doświadczenie w Battlefield. Oczekuje się, że kontynuacja Battlefield V będzie miała największe bitwy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w tej serii i jeszcze więcej opcji, aby dostosować swój styl gry do dzisiejszych wymagań.

Ponieważ Battlefield jest znane z szalonych i wielkich bitew, Electronic Arts wraz z DICE opracowują maksymalnie rozbudowane doświadczenie. Wilson obiecał, że w nadchodzących miesiącach produkcja zostanie ujawniona i otrzymamy mnóstwo nowych informacji. Datę premiery Battlefield 6 zaplanowano na koniec 2021 roku.

Od jakiegoś czasu spekuluje się na temat tego, czy Battlefield 6 będzie miał crossplay. Biorąc pod uwagę, że Call of Duty Warzone zaimplementowało tę funkcję z wielkim sukcesem, byłoby zaskakujące, gdyby nie było to dostępne w projekcie DICE. Ponieważ Call of Duty jest jego bezpośrednim konkurentem, Battlefield może być zmuszony pójść w jego ślady, aby nie odcinać się od pewnej części graczy. Dzięki temu obietnica wielkich bitew byłaby o wiele bardziej możliwa.

Pod względem rozmachu marka Battlefield często wyprzedzała konkurencję. Jeśli Battlefield 6 zdoła zadbać o swoją premierę (twórcy wykluczą błędy i glitche) i z powodzeniem wskoczyć na wiele platform od samego początku, pozycja może okazać się dużym sukcesem.

Wilson dodał, że prace nad Battlefield 6 faktycznie wyprzedzają harmonogram. Dalej stwierdził, że jest to jedna z najsprawniej tworzonych odsłon serii. Z pewnością szósta część cyklu to jedna z najważniejszych, a dla wielu graczy najważniejsza, premiera tego roku. Będziemy trzymali rękę na pulsie i informowali o nowościach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:18, 04.02.2021
Oby kampania była dłuższa niż w przypadku 5 części ... Uśmiech

Tak jeszcze na marginesie twarz postaci widoczna na zamieszczonym screenie wygląda wspaniale ! :]