Marvel's Spider-Man: Miles Morales sprzedało się całkiem solidnie w ubiegłym roku

Firma Sony ujawniła w jakiej liczbie rozeszło się Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

@ 03.02.2021, 09:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Marvel's Spider-Man: Miles Morales sprzedało się całkiem solidnie w ubiegłym roku

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to samodzielny dodatek do hitu sprzed dwóch lat, Marvel's Spider-Man. Była to również jedna z pierwszych gier przeznaczonych dla PlayStation 5 i pokazujących możliwości nowej platformy Sony. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, produkcja sprzedała się naprawdę solidnie - tak przynajmniej wynika z liczb opublikowanych przez Japończyków podczas podsumowywania 3 kwartału roku fiskalnego 2020.

Z prezentacji na temat finansów Sony dowiadujemy się, że Marvel's Spider-Man: Miles Morales rozeszło się do końca grudnia 2020 roku w nakładzie przekraczającym 4,1 mln egzemplarzy. Mimo że liczba zdaje się być mniejsza w stosunku do tego, co wykręciło Marvel's Spider-Man, trafiając do 3,3 milionów graczy w ciągu pierwszych trzech dni obecności na rynku, warto pamiętać, że mówimy tu o dodatku, a nie pełnoprawnej kontynuacji.

Na Marvel's Spider-Man: Miles Morales najpewniej skusili się przede wszystkim gracze, którzy postanowili kupić także PlayStation 5, a jako że liczba egzemplarzy konsoli była mocno ograniczona, sprzedaż także znajduje w tym odzwierciedlenie. W miarę upływu czasu liczby na pewno pójdą w górę. Szczególnie, że przygoda, w której bohaterem jest Miles Morales została też opublikowana w specjalnym zestawie Ultimate Edition. Jego sprzedaży nie znamy.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Marvel's Spider-Man: Miles Morales, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie, że podczas zabawy będziecie mogli podziwiać ray-tracing oraz nawet 60 klatek na sekundę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:35, 03.02.2021
Może za rok przy dobrych wiatrach będzie się można zaopatrzyć i w konsolę jak i w grę xD W przypadku gry czas działa na korzyść, bo im później tym będzie chociaż taniej Dumny