Hitman III nie dostanie raczej nowych map

Twórcy planują dodatki, ale nie mapy. Będą wykorzystywać obecne lokacje z Hitman, Hitman 2 oraz Hitman 3.

@ 01.02.2021, 11:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III nie dostanie raczej nowych map

Ekipa IO Interactive rozmawiała niedawno na temat Hitman III z redakcją portalu TheGamer. W trakcie wywiadu poruszono między innymi kwestię ewentualnych dodatków, a z wypowiedzi jednego z twórców wynika, że takowe mogą powstać, choć nie powinniśmy się nastawiać na nowe mapy. W ramach DLC otrzymamy zatem coś mniejszego. Może jakieś misje, albo wyposażenie.

"Zdecydowanie będziemy robić jakieś DLC, ale nie określiliśmy jeszcze co. Myślę, że w tym momencie nie przyglądamy się nowym mapą, jak bank czy wyspa", powiedział producent wykonawczy, Forest Swartout Large. "Przyglądamy się wykorzystaniu obecnych lokacji i odmianie ich. Tym razem możemy skorzystać z całej trylogii. Możemy spojrzeć na mapy z Hitman 2016, mapy z Hitman 2 - mamy wszystkie lokacje".

Jak widać, IO Interactive ma plany rozwoju Hitman III, choć w tym momencie nie są one jeszcze sprecyzowane. Nie sposób jednak tego wymagać, jeśli weźmiemy pod uwagę, że gra dostępna jest w sprzedaży od 20 stycznia, czyli w niespełna dwa tygodnie. W miarę upływu czasu sytuacja na pewno będzie się zmieniać, a o kolejnych doniesieniach będziemy Was informować na bieżąco.

W Hitman III zagracie na PC (wymagania), PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, pamiętajcie o naszej recenzji.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?