Premiera Returnal z niewielką obsuwą

Returnal, nadchodzący tytuł ekskluzywny PlayStation 5, trafi na rynek z miesięcznym poślizgiem.

@ 29.01.2021, 13:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps5

Premiera Returnal z niewielką obsuwą

Firma Sony Interactive Entertainment oraz studio Housemarque podjęły decyzję o przesunięciu premiery Returnal - nadchodzącego, bardzo intrygującego, tytułu ekskluzywnego PlayStation 5. Ta trzecioosobowa strzelanka z elementami przygodowej gry akcji nie ukaże się w marcu, jak zapowiadano jakiś czas temu, a w kwietniu!

SIE, czyli Sony Interactive Entertainment, za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze marki PlayStation ujawniło informację na temat przesuniętego terminu wydania Returnal. Housemarque, autorzy produkcji, zdecydowali się na opóźnienie premiery z uwagi na konieczność dopracowania gry i wydania produktu, który ma spełnić oczekiwania fanów. W tym wypadku tytuł trafi na rynek 30 kwietnia - ponad miesiąc później niż zakładał pierwotny termin.

W Returnal wcielamy się w astronautkę, która wpadła w pętlę wydarzenia rozbicia statku na obcej planecie. Za każdym razem kiedy umiera dochodzi do powtórki sytuacji, ale zarówno ona jak i planeta zmieniają się. Musi przerwać ten cykl zanim popadnie w totalne szaleństwo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?