PS Plus na luty 2021 roku

Poznaliśmy rozpiskę PS Plus na przyszły miesiąc. Wiemy zatem jakie gry dostaną subskrybenci PlayStation Plus w lutym 2021 roku.

@ 27.01.2021, 19:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PS Plus na luty 2021 roku

Firma Sony opublikowała lutową rozpiskę PlayStation Plus. W ręce graczy za darmo wpadną produkcje przeznaczone dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to oczywiście posiadanie aktywnej subskrypcji PS Plus.

Osoby będące członkami PlayStation Plus w przyszłym miesiącu liczyć mogą na trzy gry. W przypadku PlayStation 5 mowa o Destruction AllStars, a także Control: Ultimate Edition. Właściciele PlayStation 4 dostaną natomiast dostęp do Concrete Genie. Ostatni z wymienionych projektów będzie się oczywiście dało również odpalić na PS5, tyle że za sprawą technologii wstecznej kompatybilności.

Destruction AllStars to tytuł, który będziemy mogli pobrać aż do 5 kwietnia 2021 roku. Jeśli chodzi o jego założenia, mamy duchowego spadkobiercę słynnego Destruction Derby. Zasiądziemy więc za kierownicą wybranego pojazdu, a po trafieniu na specjalnie przygotowaną arenę siać będziemy spustoszenie w samochodach napotkanych oponentów. W sumie do dyspozycji graczy oddano 50 emocjonujących zawodów oraz mnóstwo maszyn.

Control: Ultimate Edition to ostatnia strzelanka studia Remedy Entertainment, czyli ekipy odpowiedzialnej za serie Max Payne i Alan Wake. Mamy tu do czynienia z trzecioosobowym shooterem, którego główna bohaterka, Jesse Faden, potrafi korzystać z różnych wyjątkowych umiejętności. Jej zadaniem jest zaprowadzenie porządku w agencji FBC, w której pojawiają się dziwne istoty.

Concrete Genie, ostatni darmowy projekt, to gra, w której wcielamy się w postać młodego, bezustannie prześladowanego, Asha. Bohater w pewnym momencie odkrywa, że potrafi ożywiać własne obrazy, a wówczas wyrusza do niewielkiego miasteczka Denska, by tworzyć, żyć i sprawiać przyjemność mieszkańcom. Gra wykorzystuje czujnik ruchu w kontrolerze DualShock 4, by umożliwić nam przygotowywanie pejzaży.

Jeśli chodzi o usługę PlayStation Plus, to subskrypcja, dzięki której mamy dostęp do sieciowych funkcji konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. W ramach usługi możemy korzystać z różnych dodatkowych rabatów, a ponadto każdego miesiąca w nasze ręce wpada kilka wyjątkowych gier.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?