Serial o przygodach Harry'ego Pottera może trafić na HBO

HBO Max może posiadać w swojej bibliotece serial z uniwersum Harry'ego Pottera.

@ 27.01.2021, 08:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Serial o przygodach Harry'ego Pottera może trafić na HBO

Mamy dobre wieści dla fanów twórczości J.K. Rowling i przygód Harry'ego Pottera. HBO może aktualnie pracować nad serialem telewizyjnym w tym niebywale popularnym uniwersum.

Projekt jest opisany jako „bardzo wczesny etap”, a studio prowadziło jedynie rozmowy z pisarzami, którzy analizowali różne pomysły. HBO Max wprost zaprzecza, że przedsięwzięcie jest obecnie w fazie rozwoju - oczywiście mowa tu o oficjalnych doniesieniach.

Harry Potter jest prawdopodobnie trudniejszy do rozwinięcia niż chociażby Gra o Tron czy Mandaloriam. Podczas gdy Martin otwarcie wyraził zainteresowanie rozszerzeniem swojego fantastycznego świata na małym ekranie, autorka J.K. Rowling wydawała się niechętnie wracać do Hogwartu. Mimo to fandomowa miłość do czarodziejskiego świata i oryginalnej serii powieści oraz filmów pozostaje niezmiernie wysoka i na pewno jest wiele historii, które można by opowiedzieć w salach lekcyjnych Hogwartu, Wielkiej Sali, boisku do Quidditcha, jak i we wszystkich jeszcze niezbadanych obszarach.

Przeniesienie Harry'ego Pottera na mały ekran po raz pierwszy byłoby dość dużym wyzwaniem. Wojna usług telewizyjnych w połączeniu z sukcesem i nadchodzącym rozszerzeniem serii Gwiezdnych wojen w ramach Disney +, czyli serialem The Mandalorian, prowokują HBO. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Harry i spółka pojawią się w epizodycznej formie - wcześniej czy później, ale się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?