Kontynuację filmu Tomb Raider napisze twórczyni serialu Lovecraft Country

Twórczyni serialu Lovecraft Country emitowanego na HBO będzie odpowiedzialna za kontynuację filmu Tomb Raider.

@ 26.01.2021, 18:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Kontynuację filmu Tomb Raider napisze twórczyni serialu Lovecraft Country

W raporcie portalu Deadline czytamy, że kontynuację całkiem udanego filmu Tomb Raider z 2018 roku, stworzyć ma Misha Green, która odpowiadała za serial Lovecraft Country emitowany na HBO.

To będzie "pełnometrażowy" debiut Green. Alicia Vikander powtórzy swoją rolę jako Lara Croft, a ponadto producentami filmu będą Graham King i Elizabeth Cantillion. Kontynuacja obrazu została ogłoszona w kwietniu 2019 roku, ponad rok od premiery "jedynki". W 2019 roku Ben Wheatly miał wyreżyserować dzieło, ale finalnie je opuścił.

Film Tomb Raider z 2018 roku wyreżyserował norweski reżyser Roar Uthaug. Produkcja zarobiła 58,2 miliona dolarów w USA i 274,6 miliona dolarów na całym świecie. To historia przedstawiająca początki Lary Croft, inspirowana trylogią autorstwa Crystal Dynamics. Dodatkowo, obok Vikander, występują Dominic West, Walton Goggins i Donnie Wu.

Obecnie nie ma daty premiery ani daty produkcji kontynuacji kinowego Tomb Raidera. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun pierwszego filmu. Dodatkowo, jeśli chcecie zobaczyć Lovecraft Country, możecie sprawdzić serial na HBO i HBO Max.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?