Nowa gra IO Interactive, Project 007, może być początkiem trylogii

Twórcy cyklu Hitman chcieliby nieco dłużej współpracować z Jamesem Bondem.

@ 26.01.2021, 16:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowa gra IO Interactive, Project 007, może być początkiem trylogii

IO Interactive skończyło prace z cyklem Hitman i na chwilę obecną nie zamierza powracać do Agenta 47. Studio opracowuje obecnie całkiem nowe przedsięwzięcie zatytułowane Project 007. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy w nim mieć do czynienia ze słynnym Jamesem Bondem, a jeśli wszystko pójdzie po myśli deweloperów, nie dostaniemy tylko jednej przygody, ale całą trylogię.

Dyrektor studia, Hakan Abrak, rozmawiał niedawno z portalem DR.dk. W trakcie wywiadu powiedział po raz kolejny, że Project 007 to całkiem nowa opowieść, świeża mechanika rozgrywki oraz bohater. Ponadto, mimo że będziemy mieli do czynienia z Jamesem Bondem, model postaci nie będzie przypominać żadnego z aktorów, który do tej pory wcielał się w tego słynnego agenta Jej Królewskiej Mości.

Najważniejsze jest jednak to, że Project 007 może być czymś większym. IO Interactive ma dużo pomysłów i chciałoby grę rozwijać przez dłuższy okres czasu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze "spokojnie mogliby sobie wyobrazić powstanie trylogii". Nie jest to jednak oczywiście zapowiedź trylogii, a jedynie spekulacja ze strony jednego z deweloperów. Wiele kwestii dotyczących przedsięwzięcia wciąż jest bowiem niejasnych.

Project 007 nie ma jeszcze ani oficjalnej nazwy, ani daty premiery. Jak tylko pojawią się nowe szczegóły na jego temat, nie omieszkamy ich Wam oczywiście przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?