LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zaoferuje mnóstwo grywalnych postaci

W trakcie zabawy w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga będziemy mogli wcielić się w około 300 postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

@ 26.01.2021, 15:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zaoferuje mnóstwo grywalnych postaci

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga miało pierwotnie zadebiutować w 2020 roku, ale ze względu na pandemię COVID-19 oraz utrudniony w związku z tym deweloping, twórcy premierę postanowili odłożyć. Z ostatnich doniesień wynika, że grać będziemy wiosną 2021, a podczas zabawy będziemy mogli skorzystać z wyjątkowo szerokiego grona bohaterów do wyboru.

W lutowym numerze oficjalnego Magazynu PlayStation pojawił się artykuł dotyczący LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Podczas niego jeden z projektantów, Dawn McDiarmid, powiedział co nieco na temat przedsięwzięcia. Zdradził m.in. że w trakcie zabawy korzystać będziemy mogli z mniej więcej 300 bohaterów - każdy będzie grywalny, co warte podkreślenia. Ogólnie postaci w grze ma być mniej więcej 800.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne będzie praktycznie na wszystkich liczących się platformach, a zatem na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S, Switchu oraz - najpewniej - urządzeniach mobilnych. Debiut powinien odbyć się wiosną 2021 roku, choć na razie niestety nie mamy konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:24, 27.01.2021
Liczba grywalnych postaci niczym samochodów w forza Uśmiech

Nie do przejedzenia Dumny