Darmowe Star Wars: Battlefront 2 zostało pobrane przez mnóstwo graczy

Promocja na grę okazała się ogromnym sukcesem. Serwery Star Wars: Battlefront 2 są pełne.

@ 26.01.2021, 10:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Darmowe Star Wars: Battlefront 2 zostało pobrane przez mnóstwo graczy

Star Wars: Battlefront 2 było powodem wielu kontrowersji. To właśnie ono spowodowało burzę związaną ze skrzynkami z przedmiotami oraz mikrotransakcjami, która trwa w zasadzie do teraz. Electronic Arts wreszcie zmodyfikowało swój projekt, ale gracze nigdy do Star Wars: Battlefront 2 nie powrócili. Aż do teraz. Rozdawnictwo w sklepie Epic Games okazało się bowiem ogromnym sukcesem.

W ostatnim czasie Star Wars: Battlefront 2 można było otrzymać całkowicie za darmo, jeśli było się zarejestrowanym użytkownikiem sklepu Epic Games. Electronic Arts ujawniło, że podczas promocji grę postanowiło pobrać za darmo aż 19 milionów graczy z całego świata. Pierwszoosobowy shooter dzięki temu dostał naprawdę solidny zastrzyk nowych żołnierzy, co oznacza, że co najmniej przez pewien czas na serwerach będzie tłoczno.

Z innych informacji na temat cyklu Gwiezdne Wojny warto wspomnieć, że Electronic Arts nie będzie już ekskluzywnie opracowywać gier jego dotyczących. Lucasfilm Games sprzedaje licencje także innym wydawcom i deweloperom, a to oznacza, że w najbliższych latach w sklepach powinno pojawić się wiele ciekawych projektów związanych ze słynnym uniwersum opracowanym przez Georgea Lucasa.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?