BioWare potwierdza, że Dragon Age 4 przeniesie nas do Tevinter

Na razie wciąż jednak brakuje na temat Dragon Age 4 większej ilości szczegółów.

@ 25.01.2021, 20:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

BioWare potwierdza, że Dragon Age 4 przeniesie nas do Tevinter

Na temat Dragon Age 4 nie wiemy praktycznie nic - nie mamy nawet pewności co do tego, jak będzie ono finalnie zatytułowane. Mimo wszystko okazyjnie pojawiają się jednak nowe informacje na jego temat. Tym razem dowiedzieliśmy się np. że akcja tytułu będzie rozgrywać się w Imperium Tevinter. Potwierdziło to samo BioWare, a zatem można założyć, że to nie plotka.

W sklepach na świecie kupić można książkę zatytułowaną BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development. To właśnie w publikacji tej BioWare potwierdziło, że Dragon Age 4 przeniesie graczy do Tevinter - krainy magii krwi, wielkich czynów i słynnych bohaterów. To dzięki Tevinter gracze mogli poznać między innymi Doriana Pavusa, Cremisiusa Aclassi oraz tajemniczego Fenrisa. Dwie pierwsze postaci pochodzą z Inkwizycji, a ostatnia z Dragon Age II.

W BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development zobaczyć możemy różne ciekawe grafiki koncepcyjne. Wyłania się z nich obraz Thedas wyniszczonego przez wieloletnie konflikty, chylącego się ku upadkowi. Co ciekawe, gra niekoniecznie musi przedstawiać nam taki właśnie obraz świata. Może stanowić swoisty prolog, tudzież wyjaśnienie, jak do tego wszystkiego doszło. W tym momencie jedynie spekulujemy.

Kolejne informacje na temat Dragon Age 4 będziemy mieli dla Was oczywiście w przyszłości. Na razie nie zostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   20:46, 26.01.2021
I pewnie dostaniemy nowego bohatera prosto z Tevinter i w trakcie fabuły okaże się, że do Tevinter przybędą wszyscy poprzedni bohaterowie by połączyć swoje siły w walce ze złem xD