Dying Light 2 - wyciekła edycja kolekcjonerska

Czeski sklep stał się odpowiedzialny za wyciek edycji kolekcjonerskie Dying Light 2. Poznaliśmy jej zawartość i cenę.

@ 25.01.2021, 10:21
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Dying Light 2 - wyciekła edycja kolekcjonerska

Najwyraźniej Techland nie kłamał, kiedy zapewniał graczy pod koniec zeszłego roku, że w 2021 mają zamiar ujawnić nam więcej informacji na temat skrywanego w cieniu Dying Light 2 (a może i nawet podać datę premiery!). Co prawda nowe rzeczy wyciekły prawdopodobnie nie z winy i intencji producenta, ale jednak coś drgnęło. Jeden z czeskich sklepów internetowych nieopatrznie opublikował edycję kolekcjonerską Dying Light 2.

Xzone, bo taką nazwę nosi pechowa placówka, prawdopodobnie za wcześnie i bez konsultacji z Techlandem wrzucił na swoje wirtualne półki sklepowe kolekcjonerkę Dying Light 2. Z opisu, który oczywiście już zniknął z sieci, możemy dowiedzieć się, że edycja ta - niezwykle bogata niczym z części pierwszej - zawierać będzie takie elementy jak potężną figurkę, artbook, steelbook, specjalną mapę z sekretnymi miejscówkami, latarkę UV, naklejki UV oraz ogromne, kolekcjonerskie pudło. Cena to 5 555 koron czeskich, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 950 złotych.

Dying Light 2 to długo oczekiwana kontynuacja popularnej i nadal rozwijanej pierwszoosobowej przygodowej gry akcji od wrocławian z Techlandu. Projekt ostatnio nękany jest zwolnieniami kluczowych postaci, takich jak Chris Avellon czy Paweł Sellinger (scenarzysta i dyrektor artystyczny).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:16, 25.01.2021
Ja czekam na jakieś bardzieś szczegółowe dane dotyczące samej gry oraz aktualny gameplay po tak długiej przerwie...