NiOh 2 na świetnym gameplayu z PlayStation 5

Deweloperzy opublikowali w sieci nowy materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę z next-genowego NiOh 2.

@ 23.01.2021, 10:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

NiOh 2 na świetnym gameplayu z PlayStation 5

NiOh 2 niebawem dostępne będzie dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5. Jako że tytuł będzie na tych platformach śmigał w wyższej rozdzielczości, a przy okazji zaoferuje lepszą oprawę wizualną, deweloperzy opublikowali w sieci nowy zwiastun z fragmentami z rozgrywki.

NiOh 2 na PlayStation 5 (także na PC, oczywiście) będzie działać w rozdzielczości 4K. Ze względu na to, że next-genowa platforma Sony oferuje większą wydajność, twórcy uzupełnili grę o rozliczne efekty specjalne, a także wyższej jakości tekstury. Wszystko to - i więcej - zobaczyć możecie na poniższym 14-minutowym materiale filmowym. Obejrzyjcie go, jeśli rozważaliście zakup, a nie byliście pewni.

Next-genowe NiOh 2 to także wiele innych usprawnień, jak np. szybsze czasy wczytywania danych. Udało się je podkręcić dzięki temu, że PlayStation 5 nie jest wyposażone w klasyczny dysk twardy, ale wielokrotnie szybszy od niego nośnik SSD.

Nioh 2 dla PC i PS5 trafi do sprzedaży 5 lutego bieżącego roku. Co ważne, w tym samym dniu nastąpi premiera Nioh 2: Complete Edition, w którego skład wchodzi zremasterowana "jedynka" oraz "dwójka".


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4, PC, PS5

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X