Multiplayerowe Resident Evil - zapowiedziano Residen Evil Re:Verse

Resident Evil: Re:Verse to darmowa strzelanka wieloosobowa, przygotowana na 25-lecie istnienia cyklu Resident Evil.

@ 22.01.2021, 09:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Multiplayerowe Resident Evil - zapowiedziano Residen Evil Re:Verse

Podczas wczorajszej transmisji związanej z cyklem Resident Evil firma Capcom ujawniła wieloosobową strzelankę zatytułowaną Resident Evil Re:Verse. Co ciekawe, będzie ona dołączana za darmo do każdego egzemplarza Resident Evil: Village.

RE: Verse opracowano ze względu na 25-lecie istnienia serii. Podczas zabawy wcielamy się w jednego z protagonistów/antagonistów/złoczyńców cyklu, a następnie staramy się przetrwać walcząc z pozostałymi postaciami. Deweloperzy niestety nie zdradzili niczego konkretnego na temat tytułu, więc nie sposób powiedzieć jak przebiega rozgrywka.

Co ciekawe, Capcom przygotowuje kilka beta testów Resident Evil Re:Verse. Do pierwszej fazy wysyłano już zaproszenia, a kolejne są na horyzoncie. Na razie nie sposób określić kiedy wystartują testy, ale jak tylko sytuacja się zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.

Resident Evil Re:Verse dostępne będzie wraz z Resident Evil: Village. Premiera obu projektów odbędzie się 7 maja. Grać będziemy na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?