Zapowiedziano Puzzle Quest 3 z modelem F2P

Gra darmowa, z mikropłatnościami.

@ 21.01.2021, 21:11
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, mob, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Puzzle Quest 3 z modelem F2P

Firma 505 Games zapowiedziała właśnie Puzzle Quest 3, kolejną odsłonę serii zapoczątkowanej w 2008 roku. Tytuł zadebiutuje jeszcze w bieżącym roku, z modelem finansowania free to play.

Pierwsze Puzzle Quest z 2008 roku stanowiło bardzo interesujący i zarazem eksperymentalny miks gry logicznej z elementami RPG. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów i graczy, bo przeszło 10 lat temu stanowiła ciekawą świeżość na rynku. Wydana w 2010 roku kontynuacja nie zrobiła już takiej furory, ale mimo tego marka po wielu latach doczeka się reaktywacji.

O Puzzle Quest 3 póki co nie wiemy praktycznie nic, prócz tego, że gra zadebiutuje jeszcze w 2021 roku i będzie darmowa, z opcjonalnymi mikropłatnościami. Jeśli chodzi o platformy, to twórcy celują w PC, szeroko pojęte konsole i smartphony, więc można spodziewać się tytułu na większości popularnych urządzeń.

Cóż, pozostaje czekać na więcej informacji.


Sprawdź także:
Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Premiera: 28 marca 2008
PC, PS2, PSP, XBOX 360, WII, MOB

Wkrocz do świata Etherii dzięki grze Puzzle Quest: Challenge of the Warlords. Stwórz swoje alter ego, wybierz profesję i poznaj przygodę jakiej nigdy nie dane było Ci prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?