Grafika koncepcyjna z Destiny 2 na aukcji charytatywnej WOŚP 2021

Cenega przygotowała bardzo ciekawą inicjatywę z firmą Bungie oraz grafikiem koncepcyjnym, Piotrem Jabłońskim.

@ 21.01.2021, 17:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Grafika koncepcyjna z Destiny 2 na aukcji charytatywnej WOŚP 2021

Przed momentem otrzymaliśmy od Cenegi całkiem interesującą informację prasową. Otóż firma Bungie postanowiła dołożyć w tym roku cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczyni to dzięki specjalnej grafice koncepcyjnej Cayde’a-6, przygotowanej przez Piotra Jabłońskiego.

Dzieło Piotra jest wyjątkowe - nikt inny takiego nie będzie mógł zdobyć. Osoba, która wygra aukcję, otrzyma ją wydrukowaną w wysokiej jakości, a cały dochód ze sprzedaży zostanie oczywiście przekazany do Fundacji WOŚP. W trakcie tegorocznej Orkiestry zbierane są środki na zakup sprzętu dla laryngologii dziecięcej, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

Piotr Jabłoński to ilustrator, artysta koncepcyjny oraz malarz cyfrowy. Urodzony w 1987 roku w Białymstoku, studiował w swoim rodzinnym mieście na Wydziale Architektury i Urbanistyki i od lat współpracuje z wieloma deweloperami gier z całego świata. Fani Destiny od razu powinni rozpoznać jego unikalny styl w grafikach promujących kolejne sezony w grze, jak również w ilustracjach znajdujących się w antologii albumów Destiny Grimoire.

Więcej prac Piotra można obejrzeć na jego oficjalnych kanałach społecznościowych:


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?