Już dziś prezentacja rozgrywki z Resident Evil: Village - bądźcie z nami!

Capcom na dziś planuje specjalną transmisję poświęconą Resident Evil: Village, a także całemu uniwersum.

@ 21.01.2021, 15:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Już dziś prezentacja rozgrywki z Resident Evil: Village - bądźcie z nami!

Capcom na dziś zaplanował prezentację najnowszej odsłony cyklu Resident Evil, czyli Village. Jeśli czekacie na debiut przedsięwzięcia, koniecznie bądźcie z nami o 23:00 czasu polskiego. Na wtedy bowiem zaplanowana została transmisja na żywo. Przekaz obejrzeć możecie za pomocą poniższego odtwarzacza. Czego możemy się spodziewać? Wydawca to dość jasno rozpisał w przygotowanym z tej okazji podsumowaniu.

"Dołączcie do naszej gospodyni, Brittney Brombacher, podczas gdy będziemy pokazywać nowe informacje na temat Resident Evil Village, włączając w to rozszerzony zwiastun, ukazujący nieco więcej świata oraz tajemniczych postaci, jak również pierwsze spojrzenie na rozgrywkę. Producent Peter Fabiano będzie z nami, aby poprowadzić Was przez świat Resident Evil Village oraz horrorów, jakie na Was czekają. Jeśli musicie zostawić zaświecone światła, albo ukryć się pod kocem, nie będziemy Was osądzać".

Resident Evil: Village nie będzie prawdopodobnie jedynym projektem, jaki zostanie pokazany w trakcie wydarzenia. Capcom przygotowuje także inne przedsięwzięcia w tym niebywale popularnym uniwersum, a wśród nich serial, który powstaje we współpracy z Netflixem. Trzymamy kciuki, aby nowych szczegółów było jak najwięcej. Pamiętajcie, aby skorzystać z poniższego odtwarzacza o 23:00 czasu polskiego.


Sprawdź także:
Resident Evil: Village

Resident Evil: Village

Premiera: 07 maja 2021
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

Resident Evil: Village to ósma pełnoprawna odsłona kultowej już serii przygodowych gier akcji. Za projekt, tradycyjnie, odpowiada wewnętrzne studio firmy Capcom, które zn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?