NiOh 2 na PlayStation zaoferuje cross-play

Funkcjonalności cross-play nie będzie niestety w przypadku komputerów osobistych.

@ 21.01.2021, 10:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

NiOh 2 na PlayStation zaoferuje cross-play

Cykl NiOh w najbliższym czasie nie będzie rozwijany. Jego twórcy zapowiedzieli, że zamierzają obecnie opracować coś całkiem nowego. To jednak nie oznacza, że nie mamy nic nowego do przekazania w jego temacie. Deweloperzy ujawnili jak działać będzie zabawa w przypadku konsol PlayStation 5.

Okazuje się, że na obu platformach konsolowych NiOh 2 będzie wspierało cross-play. Oznacza to, że gracze posiadający wersję dla PlayStation 5 będą w stanie zaprosić do zabawy osoby korzystające z PlayStation 4 i odwrotnie. Funkcjonalności tej zabraknie niestety w przypadku komputerów osobistych, na których NiOh 2 będzie dostępne od 5 lutego, czyli od dnia, na który zaplanowano też premierę na PlayStation 5.

Dyrektor serii, Fumihiko Yasuda, potwierdził też w rozmowie z Wccftech, że NiOh 2 dla PlayStation będzie umożliwiało przenoszenie zapisów z rozgrywki. Oznacza to, że jeśli graliście na PlayStation 4 i będziecie chcieli postępy przerzucić do PlayStation 5, będzie to jak najbardziej możliwe. Niestety funkcji nie uświadczymy w przypadku wariantu przeznaczonego dla komputerów osobistych.

NiOh 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 4. Kompletne wydanie projektu - zawierające wszystkie dodatki - zadebiutuje na PC i PS4 już 5 lutego. Wtedy też do sklepów trafi wariant dla PlayStation 5, a także remaster pierwszej odsłony cyklu.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4, PC, PS5

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?