Valve przygotowuje się do ujawnienia kilku gier

Korporacja opracowuje coś, o czym będzie w stanie niebawem powiedzieć więcej.

@ 21.01.2021, 10:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Valve przygotowuje się do ujawnienia kilku gier

Valve bardzo dawno temu robiło całkiem niezłe gry. Później firma opracowała Steam i od tamtej pory zajęła się przede wszystkim rozwijaniem swojej platformy, odpuszczając prawie całkowicie deweloping. Niebawem powinno się to jednak zmienić. Szef spółki, Gabe Newell, przyznał, że Valve pracuje obecnie nad różnymi projektami, choć nie jest jeszcze gotowe do zapowiedzi.

Newell rozmawiał niedawno z 1 News na temat wielu różnych kwestii związanych z jego firmą. Podczas wywiadu przyznał on, że Valve przygotowuje obecnie kilka różnych projektów i co, najważniejsze "zostaną one ujawnione". Niestety nie sposób powiedzieć co dokładnie opracowuje studio. Jego szef - jak zwykle - nie był chętny do tego, by cokolwiek zdradzić.

Redaktorzy próbowali go nawet podpuścić i wyciągnąć jakieś detale, podpytując między innymi oraz legendarne Half-Life 3, na co Newell odpowiedział dość przekornie: "Z sukcesem nie mówiłem o tych rzeczach od dawna i mam nadzieję, że nie będę nadal o nich mówił aż staną się tematami do debaty".

Światełko w tunelu dla wszystkich fanów Gordona Freemana? Ciężko powiedzieć. Sytuację będziemy jednak bacznie obserwować i jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Was powiadamiać. Póki co - jak zwykle - trzeba uzbroić się w cierpliwość. Osobiście mam nadzieję, że Valve nie skupi się na grach dla wirtualnej rzeczywistości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?