NVIDIA Shield współpracuje z kontrolerami dla PS5 oraz Xboksa Series X|S

Stało się to możliwe dzięki ostatniej aktualizacji oprogramowania platformy.

@ 21.01.2021, 10:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps5, xbox x/s

NVIDIA Shield współpracuje z kontrolerami dla PS5 oraz Xboksa Series X|S

NVIDIA Shield to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą klasycznego komputera, ani zwykłego laptopa, a jednocześnie nie czują pociągu do konsol. Urządzenie to pozwala oczywiście na komfortową rozgrywkę w obecne gry, a jeśli nie przepadacie za myszką i klawiaturą, preferując pady, mamy dobre wieści.

Za sprawą ostatniej aktualizacji dla Shield firma NVIDIA dodała do oprogramowania platformy obsługę kontrolerów opracowanych z myślą o konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dzięki temu, niezależnie od preferowanej opcji, będziecie w stanie bawić się przy pomocy posiadanego lub po prostu bardziej Wam odpowiadającego akcesorium.

Na koniec warto przypomnieć, że NVIDIA Shield działa na systemie Android. Dzięki temu jest ono w stanie korzystać z katalogu gier dostępnych w ramach Google Play. Za sprawą usługi streamingowej GeForce Now odpala ono również tytuły pokroju Cyberpunk 2077, Assassin's Creed: Valhalla oraz Watch Dogs: Legion.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?