Nowy zwiastun The Medium ukazuje umiejętności bohaterki; są też zaktualizowane wymagania sprzętowe gry

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy z gry The Medium, a także nieco zmodyfikowane wymagania sprzętowe.

@ 20.01.2021, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Nowy zwiastun The Medium ukazuje umiejętności bohaterki; są też zaktualizowane wymagania sprzętowe gry

Studio Bloober Team regularnie publikuje w sieci nowe zwiastuny swojego najnowszego projektu: The Medium. Do premiery już naprawdę niewiele, a poniższy zwiastun skupia się na bohaterce. Ma on za zadanie ukazanie jej wyjątkowych umiejętności. Przy okazji deweloperzy opublikowali zaktualizowane wymagania sprzętowe gry - przydadzą się, jeśli zamierzacie grać na PC.

Najnowsze wideo dla The Medium zatytułowane zostało "Co robi Medium?". Chodzi oczywiście o to, aby pokazać nam umiejętności Marianne - głównej bohaterki gry, która potrafi podróżować zarówno w normalnym świecie - tym dla żywych - jak i duchowym. Czasem, co najciekawsze, obserwujemy ją, jak porusza się i rozwiązuje łamigłówki w dwóch rzeczywistościach jednocześnie.

The Medium zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox Series X|S już 28 stycznia. Będzie ono też dostępne w Xbox Game Pass od momentu debiutu. Jeśli zamierzacie grać na PC, pamiętajcie o tym, że na powyższej grafice znajdują się zaktualizowane wymagania sprzętowe gry - koniecznie rzućcie na nie okiem żeby nie było później niespodzianek.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   07:35, 21.01.2021
Zaciekawiła mnie ta gra, będę z uwagą śledzić jak wypadnie w recenzjach. Dumny