Zdjęcia do drugiego sezonu serialu Wiedźmin ponownie ruszyły

Wygląda na to, że Henry Cavill jest znowu w formie po swoim wypadku.

@ 19.01.2021, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu Wiedźmin ponownie ruszyły

Wiedźmin od Netflixa, choć nie wszystkim przypadł do gustu, cieszył się dość sporą popularnością. Nie powinno być więc dla nikogo zaskoczeniem, że korporacja ma długoterminowe plany rozwoju serialu. Produkcja drugiego sezonu jakiś czas temu stanęła, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że ruszyła na nowo.

Kilka tygodni temu gwiazda serialu, Henry Cavill, miał jakiś wypadek podczas kręcenia. Mimo że nie był on szczególnie poważny, aktor nie był w stanie kontynuować pracy. Dodatkowo sytuację komplikuje pandemia, z którą ciągle mamy do czynienia. Na szczęście Cavill znów gotowy jest do działania. Ponowny start zdjęć ujawnił Paul Billion, który wciela się w postać Lamberta. Filmowanie potrwa do końca marca 2021 i wszystko przebiega ponoć zgodnie z planem.

Z dotychczasowych zapowiedzi wynika, że drugi sezon Wiedźmina będzie mroczniejszy. Filmowcy wyciągnęli też rzekomo wnioski z opinii graczy, a efekt będzie taki, że otrzymamy bardziej koherentną opowieść. Łatwiej ma być ją śledzić osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z dziełami Andrzeja Sapkowskiego, bo wiadomo, że nawiązań do gry studia CD Projekt RED w serialu nie ma.

Na razie nie wiadomo kiedy nastąpi premiera drugiego sezonu, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinien on trafić na platformę Netflix w okolicy tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   11:15, 19.01.2021
Henry po prostu skończył już Cyberpunka, więc może dalej pracować nad serialem 😉😄
0 kudosshuwar   @   13:35, 19.01.2021
Cytat: petrucci109
Henry po prostu skończył już Cyberpunka, więc ...
xD Uśmiech

Też czuję, że to będzie koniec roku.
0 kudosgajda1000   @   14:55, 19.01.2021
I don't care ;D Cyberek już dawno za mną i odpalam tylko sporadycznie. Czekam na jakieś wielkie patche.
0 kudosroxa175   @   23:39, 19.01.2021
Moim zdaniem 2 sezon powinien być mroczniejszy i bardziej krwawy, bo jak na razie to te walki i ogólnie fabuła nie były aż tak porywające. Dumny