Hitman 3 - zwiastun premierowy

Z okazji zbliżającej się premiery Hitman 3 deweloperzy opublikowali w sieci efektowne wideo.

@ 18.01.2021, 17:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman 3 - zwiastun premierowy

Jako że premiera Hitman 3 już w zasadzie za progiem, deweloperzy ze studia IO Interactive przygotowali dla nas zwiastun premierowy swojego najnowszego przedsięwzięcia. Materiał znajdziecie poniżej. Jest on oczywiście upakowany akcją, przemocą oraz efektownymi widokami.

Do debiutu Hitman 3 dojdzie już 20 stycznia bieżącego roku. Projekt domknie najnowszą trylogię Agenta 47, a po nim deweloperzy planują się zająć czymś innym. Aby przekonać niezdecydowanych do zakupu, IO Interactive opublikowało w sieci zwiastun premierowy, który widnieje poniżej. 

Jeśli chodzi o samą grę, podobnie jak w odsłonach poprzednich zwiedzamy wiele różnych miejsc na świecie, a w każdym trafiamy na dość otwartą mapę, na której mamy za zadanie zlikwidowanie celu (lub dwóch). Co kluczowe, nie jesteśmy zmuszani do podążania wcześniej zdefiniowaną ścieżką. Samodzielnie decydujemy o tym, jak podejść do każdego z napotkanych problemów.

Hitman 3 dostępne będzie na PC (wymagania), PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S, a także Switchu. Premiera, jak wspomniałem, ma miejsce w dniu 20 stycznia. Naszą recenzję będziecie mogli przeczytać już jutro, albowiem wciąż obowiązuje nas embargo.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?