Control dołączy do Game Pass dla PC

Gra będzie dostępna w usłudze już za kilka dni.

@ 18.01.2021, 16:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Control dołączy do Game Pass dla PC

Microsoft bezustannie modyfikuje listę gier, jakie dostępne są w usłudze Game Pass. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, za kilka dni subskrybenci inicjatywy będą mogli sprawdzić wyśmienitą grę akcji studia Remedy Entertainment, czyli Control. Zrobią to na komputerach z systemem Windows.

Control zadebiutowało w sierpniu 2019 roku. Było wówczas dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a niebawem trafi też do posiadaczy next-genów, czyli PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać, od 21 stycznia będziecie to mogli zrobić za sprawą Game Pass dla PC. Remedy postanowiło bowiem poinformować świat, że podpisało umowę z Microsoftem.

Control przedstawia historię młodej dziewczyny o imieniu Jesse Faden. Przybywa ona do organizacji zwanej FBC (Federal Bureau of Control) w poszukiwaniu brata, Dylana. Nagle pojawiają się jednak dziwne istoty i rozpoczynają zabijanie pracowników, w tym także dyrektora biura. Jesse musi zmierzyć się ze stworami, a jednocześnie zaprowadzić porządek w tajemniczej organizacji.

Control otrzymało do tej pory dwa płatne rozszerzenia: The Foundation oraz AWE. Co warto podkreślić, wydanie, które dostępne będzie w Game Pass będzie ich pozbawione. Taki sam wariant gry mniej więcej od miesiąca można sprawdzić w Game Pass dla konsol Xbox - to tak tylko gwoli ścisłości.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Control, rzućcie okiem na naszą recenzję. Przystępując do zabawy na PC zapoznajcie się też z wymaganiami sprzętowymi.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?