Dwie niezapowiedziane jeszcze gry AAA zmierzają na Xboksa w tym roku

Jeden z tytułów to prawdopodobnie Forza Horizon 5. Drugim może być Wolfenstein 3?

@ 18.01.2021, 16:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Dwie niezapowiedziane jeszcze gry AAA zmierzają na Xboksa w tym roku

Microsoft przejął w ostatnim czasie wiele ekip deweloperskich, nie powinno więc nikogo dziwić, że korporacja w najbliższych miesiącach odda w ręce graczy sporo gier. Czy będą interesujące? Nie sposób powiedzieć. Pewne jest natomiast, że zadebiutują na PC oraz konsolach Xbox.

Jak twierdzi Jez Corden z Windows Central co najmniej dwa duże projekty AAA trafią do posiadaczy Xboksów w tym roku. Chodzi oczywiście o projekty nieujawnione, a zatem nie sposób powiedzieć z czym będziemy mieć do czynienia. Jeśli mielibyśmy spekulować, postawilibyśmy natomiast na Forza Horizon 5, które na pewno od jakiegoś czasu powstaje, ale określenie drugiego tytułu jest trudniejsze.

Pomocny w tym przypadku zdaje się być Rand al’Thor, znany insider. Twierdzi on, że studio MachineGames wykańcza obecnie Wolfenstein 3, a to oznacza, że jest szansa na jego premierę jeszcze w tym roku. Jako że pandemia komplikuje ostatnio wszystko, także w tym przypadku trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne zapowiedzi. Liczymy na to, że takowe dotrą do nas niebawem.

Mimo że bieżący rok zapowiada się nad wyraz interesująco, na pewno wiele gier nie zostało jeszcze ujawnionych. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was oczywiście powiadomić. W międzyczasie posłuchajcie poniższego podcastu. To z niego mamy rewelacje, o których mowa w wiadomości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:49, 19.01.2021
Jeśli to prawda to wielkie szkoda że nie zdecydowałem się na nowego x-a gdyż jestem akurat fanem zarówno forzy horizon jak i wolfensteina...