Resident Evil: Village - fani wcale nie zamierzają uciekać od Lady Vampire

Vampire Lady to nowa postać w uniwersum Resident Evil, która w najnowszej odsłonie będzie nas śledziła.

@ 18.01.2021, 10:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Resident Evil: Village - fani wcale nie zamierzają uciekać od Lady Vampire

Resident Evil bardzo często wprowadza oryginalnych antagonistów. Nadal pamiętamy, jak wielu z Twittera było zachwyconych z powodu powrotu Nemesis, gdy w zeszłym roku ukazał się remake Resident Evil 3.

Teraz fani serii horrorów mają inną postać, dla której mogą zupełnie oszaleć. Nie znamy jeszcze jej imienia, ale wysoka wampirzyca z nadchodzącego Resident Evil Village firmy Capcom porwała internet, więc to raczej pewne, że po premierze zostanie gwiazdą mnóstwa filmików, zdjęć i memów.

Niewiele wiadomo o tej wysokiej wampirzycy poza tym, że wydaje się imponować wdziękiem, zachowaniem i ogólną aparycją. Jej pojawienie się w zwiastunie było krótkie, ale wystarczyło, by poruszyło tłumy fanów w mediach społecznościowych. Ludzie na Twitterze wyrażają swój zachwyt nad jej postacią, kształtowaną na śledzącego nas Mr.Xa, a sami gracze przyznają, że nie zamierzają od niej uciekać.

Legion spragnionych fanów wampirzych dam, a także fanów Resident Evil, nie będzie musiał długo czekać na więcej szczegółów. Capcom korzysta obecnie ze wskazówek wielu innych studiów i już w najbliższych dniach zorganizuje wydarzenie Resident Evil Showcase, aby przekazać nam jeszcze więcej szczegółów i rozgrywkę prowadzącą do premiery Resident Evil Village.

Jeśli jakimś cudem uda ci się to przegapić, Twitter z pewnością zostanie rozpalony grafikami fanów, które przypomną Ci o premierze.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?