Zobacz Scorpiona i Sub-Zero na zdjęciach z filmu Mortal Kombat

Sub-Zero i Scorpion to już legendarny duet. Promuje on na nowych materiałach kolejny film Mortal Kombat.

@ 18.01.2021, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zobacz Scorpiona i Sub-Zero na zdjęciach z filmu Mortal Kombat

Entertainment Weekly opublikował szereg fotosów pokazujących, jak tym razem na dużym ekranie wyglądają niektóre ukochane postacie z nadchodzącego filmu Mortal Kombat.

Mowa tutaj miedzy innymi o Scorpionie, którego gra gwiazda Logana, Hiroyuki Sanada, ale również Sub-Zero, który jest przecież jego odwiecznym przeciwnikiem. Teraz ten wątek zostanie szerzej przedstawiony.

Film najwyraźniej zaczyna się od retrospekcji w feudalnej Japonii z udziałem Scorpiona i Sub-Zero. Dobrze przyjrzeliśmy się także Majorowi Jacksonowi „Jax” Briggsowi, Mehcadowi Brooksowi, Sonii Blade - w tej roli Jessica McNamee, z kolei Josh Lawson wcielił się w postać Kano.

W wywiadzie reżyser, Simon McQuoid, zażartował, że film „zdecydowanie nie” zostanie sklasyfikowany jako PG-13, prawdopodobnie nawiązując do faktu, że Mortal Kombat jest serią krwawą, jak diabli, a film jest skierowany do starszego odbiorcy.

Trzeba przyznać, że pierwsze zaprezentowane ujęcia pokazują film w całkiem ciekawym i klimatycznym świetle. Z pewnością na mapie kinowych zainteresowań powinien się on znaleźć u wszystkich tych, którzy uwielbiają akcję, bijatyki i właśnie Mortal Kombat.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosbalic87   @   11:26, 18.01.2021
Wreszcie kolejna część filmu po tylu latach !! Uśmiech
0 kudoswizard983   @   17:37, 18.01.2021
Czy dorówna pierwszej części? Wątpię, ale i tak czekam;)