W przyszłym tygodniu dostaniemy gameplay z Resident Evil: Village

Będzie też nowy zwiastun oraz sporo świeżych informacji.

@ 15.01.2021, 19:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

W przyszłym tygodniu dostaniemy gameplay z Resident Evil: Village

Capcom przygotowuje się do premiery Resident Evil: Village, a w związku z tym korporacja gotowa jest do tego, by odkryć przed nami nieco więcej kart. Zrobi to podczas zapowiadanego na przyszły tydzień wydarzenia nazwanego Resident Evil Showcase.

Transmisja odbyć ma się dokładnie w dniu 21 stycznia. To właśnie wtedy będziemy mogli ujrzeć pierwszy gameplay z Resident Evil: Village oraz kolejny zwiastun. Otrzymamy też sporo nowych, nieujawnionych wcześniej informacji dotyczących przedsięwzięcia. Na swoistej zajawce eventu widzimy m.in. nowy typ przeciwnika, który potrafi się teleportować po mapie. Jest też przerośnięty wilkołak z ogromnym młotem, a także pomniejsze pokraki dookoła niego.

Resident Evil: Village trafić do sprzedaży ma jeszcze w tym roku, choć nie wiemy kiedy dokładnie. Jak na razie wśród platform docelowych wymienia się PC, PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S. W późniejszym czasie projekt może też trafić do posiadaczy PlayStation 4 oraz Xboksa One, choć deweloperzy na razie tylko "przyglądają się tematowi".

W trakcie wydarzenia możemy zobaczyć nie tylko Resident Evil: Village, ale także inne tytuły nawiązujące do popularnego uniwersum. Bądźcie z nami 21 stycznia o 23:00


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?