Efektowny zwiastun live action dla The Medium

Materiał prezentuje się świetnie i zapowiada równie dobrą grę.

@ 15.01.2021, 18:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Efektowny zwiastun live action dla The Medium

Wszystko wskazuje na to, że The Medium będzie największym projektem polskiego studia Bloober Team. W związku z tym ekipa regularnie karmi nas nowymi materiałami promocyjnymi przedsięwzięcia. Najświeższy z nich to zwiastun typu live action.

Film znajdziecie poniżej. Jako że The Medium jest psychologicznym horrorem, także zwiastun ocieka dość gęstym klimatem. Widzimy na nim główną bohaterkę, która - jak w grze - jest w stanie przemieszczać się pomiędzy dwoma światami: realnym oraz duchowym. Początek mniej więcej dwuminutowego wideo jest stosunkowo spokojny, ale w drugiej połowie sytuacja się intensyfikuje.

Szczególnie świetnie prezentuje się świat duchowy. Aby go odzwierciedlić skorzystano z wielu efektów specjalnych i trzeba przyznać, że zabieg zdecydowanie się powiódł. Nie powinno być to jednak zaskoczeniem, albowiem za materiałem stoi znany i utalentowany Tomasz Bagiński. Współpracował on wcześniej między innymi nad filmami promującymi gry z serii Wiedźmin.

Premiera The Medium zaplanowana została na dzień 28 stycznia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   19:32, 15.01.2021
Jak Platige Image robi zwiastun to zawsze jest on fajny 😊