Capcom zaprasza do beta testów jakiegoś tajemniczego projektu

Chodzi najpewniej o jakieś nadchodzące Resident Evil.

@ 15.01.2021, 18:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Capcom zaprasza do beta testów jakiegoś tajemniczego projektu

Capcom przygotowuje się do premiery Resident Evil Village, a przy okazji zachęca graczy do uczestnictwa w jakiś wyjątkowych beta testach. Dlaczego wyjątkowych? Ano dlatego, że nie wiemy o jaki dokładnie projekt chodzi. Możliwości jest zatem całe mnóstwo.

Resident Evil jest z nami od 25 lat. Aby uświetnić rocznicę wydania pierwszej jego odsłony, firma Capcom zdecydowała się zorganizować specjalne i wyjątkowo mocno ograniczone testy beta, w których uczestniczyć może każdy. Osoby wybrane do sprawdzenia tajemniczego projektu zostaną ambasadorami Resident Evil.

Jak wynika z wpisu na Twitterze, w projekt, o którym mowa nikt do tej pory nie grał - prócz deweloperów oczywiście. Choć tytułu nie ujawniono, może to być zarówno tryb sieciowy opracowany z myślą o Resident Evil Village albo Revelations 3. Ewentualnie istnieje też szansa na remake Resident Evil 4, o którym spekuluje się od dawna.

Z czymkolwiek mamy do czynienia, zapisać do programu możecie się za sprawą linka dostępnego poniżej. Na razie w tajemniczy projekt będziecie w stanie zagrać wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xboksie One, ale platform docelowych na pewno będzie więcej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?