Naughty Dog pracuje nad czymś cool

Ekipa nie zdradza, rzecz jasna, o jakie przedsięwzięcie chodzi.

@ 15.01.2021, 13:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Naughty Dog pracuje nad czymś cool

Naughty Dog w zeszłym roku wydało wreszcie wyczekiwane od dawna The Last of Us: Part II, a to oznacza, że w tym momencie studio pracuje nad kolejnym, wciąż nieujawnionym projektem. Szef studia, Neil Druckmann, uważa, że nowe przedsięwzięcie jest "cool". Skąd to wiemy? Czytajcie dalej.

Druckmann wrzucił ostatnio niedługi wpis na Twitter, z którego dowiadujemy się, że ekipa Naughty Dog poszukuje pracownmików. Wśród wolnych stanowisk są programiści, graficy, animatorzy - no ogólnie jest tego naprawdę sporo - ale nie to jest najważniejsze.

W krótkiej notatce napisano, że studio przygotowuje coś cool. O co może chodzić? Nie sposób powiedzieć. Może to być bowiem zarówno całkiem nowa marka, jak i kontynuoacja. Może coś z cyklu Uncharted? Może trzecia odsłona The Last of Us? 

Czekamy oczywiście z niecierpliwością na zapowiedź, a gdy takowa się pojawi, nie omieszkamy Was powiadomić.


Sprawdź także:
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II

Premiera: 19 czerwca 2020
PS4

The Last of Us: Part II to kontynuacja doskonale ocenianej przygodowej gry akcji z 2013 roku. Za jej opracowanie ponownie odpowiada zasłużone studio Naughty Dog.Akcja pro...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrecikOwsik   @   14:39, 15.01.2021
W ich przypadku "coś cool" może wcale nie być cool.
0 kudosfebra1976   @   21:42, 15.01.2021
Chmm. Widać że news pisano w pośpiechu 😜