NiOh 2 na PC to wsparcie dla monitorów ultra-wide oraz nawet 120 fps

Deweloperzy przygotowali specjalny zwiastun, pokazujący nam najważniejsze cechy komputerowego portu.

@ 15.01.2021, 11:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

NiOh 2 na PC to wsparcie dla monitorów ultra-wide oraz nawet 120 fps

NiOh 2 dostępne będzie na PC w lutym, a jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zainteresujcie się zwiastunem, jaki znajdziecie w treści niniejszej wiadomości. Pokazuje on bowiem zmiany, jakie deweloperzy przedsięwzięcia przygotowali na potrzeby komputerowego wydania projektu.

Z informacji udostępnionych przez Koei Tecmo wynika, że NiOh 2 na PC pozwoli nam grać w rozdzielczości ultra-wide. Ponadto będziemy mogli się cieszyć płynnością na poziomie 120 klatek na sekundę, a także wsparciem technologii HDR, generującej bardzo efektownie wyglądające oświetlenie. Zmodyfikujemy też oczywiście klawisze przypisane do poszczególnych ruchów/funkcji i podłączymy do blaszaka kontroler.

Premiera NiOh 2 Complete Edition nastąpi 5 lutego. Co ważne, kupujący nie dostanie wyłącznie podstawki, ale także wszelkie opublikowane do tej pory rozszerzenia - w trzech sztukach. Zapowiada się więc prawdziwa gratka dla wszystkich fanów cyklu, a także osób ceniących sobie gatunek soulslike. NiOh 2 jest jednym z najlepszych jego przedstawicieli.

Na koniec wspomnę jeszcze, że deweloperzy serii NiOh, studio Team Ninja, przygotowują obecnie całkiem nowy projekt. Z ostatnich doniesień wynika, że może to być wyczekiwane od dawna Ninja Gaiden. Na razie nie mamy jednak potwierdzenia w tej kwestii, więc czekamy.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4, PC, PS5

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?