Wargaming i Da Grasso przygotowali Pizzę Czołgisty 2.0

Seria pizzerii Da Grasso oraz gra World of Tanks kontynuują współpracę.

@ 14.01.2021, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wargaming i Da Grasso przygotowali Pizzę Czołgisty 2.0

Nie ma to jak dobra gra i dobre jedzenie, prawda? Jeśli też tak sądzicie, to być może zainteresuje Was współpraca pomiędzy firmami Wargaming - twórcami m.in. World of Tanks - oraz Da Grasso, czyli niebywale popularną siecią pizzerii.

Wargaming oraz Da Grasso informują, że ponownie połączyły siły, aby dostarczyć graczom Pizzę Czołgisty w wersji 2.0. Osoby, które zdecydują się na jej zakup otrzymają kod, który będą mogli wykorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi gracze World of Tanks na PC.

Udoskonalony na podstawie opinii graczy przepis na Pizzę Czołgisty 2.0 to: ciasto, ser, salami, pepperoni, papryczki jalapenos, suszone pomidory oraz sos bbq. Kompozycję możecie nabyć do 14 lutego 2021 roku, a jeśli to zrobicie, otrzymacie kod, który pozwoli Wam odebrać 3 dni konta premium (dotychczasowi gracze) lub polski czołg premium 4. poziomu: Pantera „Pudel” (gracze nowi) w World of Tanks.

Pizza dostępna jest w trzech rozmiarach (24 cm, 32 cm oraz 42 cm), a jej cenę ustalono - w zależności od wybranego wariantu - w przedziale od 25,60 zł do 43,60 zł. Aby otrzymać 10-procentowy rabat, podczas składania zamówienia należy podać kod "PC10". Co ważne, kody do gry World of Tanks nadrukowane są na pudełku, więc bądźcie uważni!

Na koniec wspomnę jeszcze, że w World of Tanks uruchomiona została misja "Da Grasso", w której można m.in. wygrać styl "Polska szkoła", a także rezerwy osobiste oraz 20% zniżki na kolejne zamówienie dużej pizzy Da Grasso z napojem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?