Premiera Hogwarts Legacy została opóźniona

Zagrać mieliśmy jeszcze w tym roku, ale deweloperzy potrzebują więcej czasu.

@ 14.01.2021, 10:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Hogwarts Legacy została opóźniona

Hogwarts Legacy to całkiem nieźle zapowiadające się RPG, którego akcja przenosi nas do uniwersum Harry'ego Pottera. Tytuł zadebiutować miał jeszcze w tym roku, ale jak się właśnie dowiedzieliśmy, zagramy w niego dopiero w roku przyszłym. Twórcy potrzebują więcej czasu na to, by dopieścić swoje dzieło.

Wieści o opóźnieniu Hogwarts Legacy docierają do nas za sprawą oficjalnego kanału gry na Twitterze. Z notki wynika, że doświadczenie musi być wyjątkowe, a obecnie nie jest i deweloperzy muszą spędzić przy produkcji więcej czasu. Można na spokojnie założyć, że niejedna komplikacja jest wynikiem światowej pandemii koronawirusa.

Hogwarts Legacy zapowiedziane zostało we wrześniu 2020 roku, podczas specjalnej imprezy zorganizowanej przez Sony. Za wydanie odpowiada oczywiście Warner Bros Games, a za produkcję studio Avalanche, które zasłynęło m.in. za sprawą cyklu Just Cause oraz ostatnią odsłoną serii Rage.

Hogwarts Legacy zaoferować ma nam otwarty świat, wiele znanych i lubianych przez fanów lokacji, a także całkiem nowy wątek fabularny. Jako że mamy do czynienia z RPG, będziemy mogli rozwijać bohatera, przygotowywać mikstury, podnosić umiejętności, a także korzystać z zaklęć. Finalnie zostaniemy oczywiście czarodziejem.

Produkcja zmierza do posiadaczy komputerów osobistych, a także konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Premiera: 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Studio - autorz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:39, 15.01.2021
Czekam na tę grę więc jest to dla mnie smutna wiadomość !!

Tym bardziej że bratankowie są fanami tej serii więc na pewno nie będę grał sam Dumny
0 kudosTheCerbis   @   13:07, 15.01.2021
Bardzo dobrze. Lepsza dopracowana produkcja, niż wypuszczona zbyt szybko.
Cytat: Wiadomość
Za wydanie odpowiada oczywiście Warner Bros Games, a za produkcję studio Avalanche, które zasłynęło m.in. za sprawą cyklu Just Cause oraz ostatnią odsłoną serii Rage.
A tu błąd, który trzeba poprawić jak najszybciej! W encyklopedii gier też się wam te studia troszkę pomieszały.