King Arthur: Knight's Tale - Steam Early Access opóźniony

Deweloperzy King Arthur: Knight's Tale, skrzyżowania The Incredible Adventures of Van Helsing z XCOM, studio NeoCore Games, ogłosili obsuwę premiery Steam Early Access.

@ 13.01.2021, 17:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

King Arthur: Knight's Tale - Steam Early Access opóźniony

Węgierskie studio NeoCore Games ogłosiło, że ich najnowsza premiera, King Arthur: Knight's Tale, trafi do graczy z opóźnieniem. Wczesny dostęp na Steamie, który miał ruszyć dokładnie wczoraj, 12 stycznia, został przesunięty - obsuwa jest niewielka, dwutygodniowa.

W poście przy karcie produktu na Steamie pojawiła się notka dewelopera, studia NeoCore Games, która informuje o przełożeniu premiery Steam Early Access King Arthur: Knight's Tale. Zamiast 12, nowa data wydania przedpremierowej wersji gry to 26 stycznia, a więc dwa tygodnie później!

Producenci na wczesny dostęp szykują dwie fabularne misje, pięć dodatkowych, czterech bohaterów z czterema różnymi klasami oraz kilka mechanizmów zarządczo-ekonomicznych. Tytuł stawia tym razem na równie mroczne - co przygody Van Helsinga z serii The Incredible Adventures of Van Helsing - przygody, połączone z turowym, przypominającym serię XCOM, modelem walki.

King Arthur: Knight's Tale ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?