Twórcy Mafia III opracowują grę w klimatach fantasy lub sci-fi?

Na to przynajmniej wskazują ogłoszenia o pracę, jakie pojawiły się na łamach oficjalnej strony.

@ 13.01.2021, 16:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Mafia III opracowują grę w klimatach fantasy lub sci-fi?

Hangar 13 to studio odpowiedzialne za grę Mafia III, a także niedawny remake pierwszej odsłony cyklu Mafia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, ekipa prawdopodobnie opracowuje już swoje kolejne dzieło. Nieujawniony jeszcze projekt będzie całkiem nową marką w klimatach fantasy lub science-fiction.

Spekulacje na temat kolejnej gry pojawiły się za sprawą ogłoszeń o prace, które znaleźć można na oficjalnej stronie studia. Wśród pozycji widnieje jedna przeznaczona dla starszego scenarzysty i to właśnie za jej sprawą możemy przypuszczać, że chodzi o fantasy lub sci-fi.

"Uwielbiasz opowieści. Uwielbiasz je konsumować, uwielbiasz je tworzyć i uwielbiasz je rozbrajać na czynniki pierwsze. Preferujemy też umiejętność doceniania wielu gatunków gier (nie tylko fantasy oraz sci-fi)", czytamy w ogłoszeniu.

Prócz starszego scenarzysty poszukiwany jest również animator rozgrywki, który będzie "przygotowywał porywające animacja dla postaci ludzkich oraz nieludzkich". Ostatni fragment może wskazywać na to, że deweloperzy przygotowują coś, co będzie oderwane od rzeczywistości.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o jednej pozycji: głównego projektanta trybu online. Będzie się on zajmował oczywiście systemami matchmakingu oraz wszystkim tym, co dotyczy potyczek wieloosobowych. Chodzi w tym przypadku o "gildie, wydarzenia społecznościowe itd".

Czekamy na oficjalne stanowisko Hangar 13, tudzież 2K Games, a gdy takowe się pojawi, nie omieszkamy Was oczywiście o tym fakcie powiadomić.


Sprawdź także:
Mafia III

Mafia III

Premiera: 07 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia III to trzecia odsłona serii gangsterskich gier akcji, stworzona przez czeski zespół Illusion Softworks (później przemianowane na 2K Czech). Za tę część odpowiada n...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?