The Medium z ray-tracingiem wygląda wyśmienicie

Bloober Team chce nam pokazać, jak The Medium wygląda po włączeniu ray-tracingu.

@ 13.01.2021, 15:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

The Medium z ray-tracingiem wygląda wyśmienicie

NVIDIA zorganizowała wczoraj specjalną konferencję z okazji targów CES 2021. Niedługo po tym, jak w trakcie konferencji potwierdzono obecność ray-tracingu w grze The Medium, deweloperzy opublikowali w sieci nowy materiał filmowy promujący przedsięwzięcie.

Wideo, jak zobaczycie poniżej, koncentruje się na wspomnianym ray-tracingu. Bloober Team pokazuje nam za jego sprawą sposób, w jaki wykorzystuje możliwości kart graficznych z serii RTX. Widzimy różnice pomiędzy odbiciami oraz cieniami w zależności od tego, czy są one generowane w sposób klasyczny czy właśnie za sprawą zaawansowanego śledzenia promieni.

The Medium będzie wspierać zarówno DirectX ray-tracing, jak i technologię NVIDIA DLSS. Drugie rozwiązanie sprawia, że gra działa płynniej, a przy okazji nie traci niczego na swojej prezentacji. Mamy więc odpowiednio wysoką wydajność oraz świetną jakość obrazu.

Jeśli chodzi o założenia The Medium, w grze wcielamy się w medium o imieniu Marianne. Kobieta dociera do opuszczonego hotelu, a tam stara się znaleźć rozwiązanie dziwnej tragedii. W trakcie zabawy podróżujemy nie tylko po zwykłym świecie, ale także duchowym. Co jakiś czas obserwujemy wydarzenia z dwóch perspektyw jednocześnie, co zdaje się być nad wyraz interesujące.

Prezentację rozgrywki The Medium zobaczyć możecie w naszej poprzedniej wiadomości. Jeśli chodzi o premierę gry, zaplanowano ją na dzień 28 stycznia. Grać będziemy wówczas wyłącznie na PC oraz Xboksach Series X|S. Osoby rozważające zakup na PC odsyłamy do naszej sekcji wymagań sprzętowych.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?