Data premiery Twierdza: Władcy opóźniona

W Twierdza: Władcy zagramy niestety kilka tygodni później.

@ 12.01.2021, 17:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Data premiery Twierdza: Władcy opóźniona

Czekaliście na premierę nieźle zapowiadającego się Twierdza: Władcy? Jeśli tak, to niestety mamy złe wieści. Projekt nie trafi do sprzedaży zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, czyli 26 stycznia. Zamiast tego grać będziemy dopiero w marcu.

Twierdza: Władcy miało zadebiutować pierwotnie we wrześniu 2020 roku. Deweloperzy postanowili premierę jednak przesunąć na 26 stycznia 2021 roku, a teraz dowiedzieliśmy się, że także ten termin jest nierealny. Efekt jest taki, że Twierdza: Władcy trafi do sprzedaży dopiero 9 marca - jeśli oczywiście nie dojdzie do jakiejś kolejnej obsuwy.

Zapowiedź opóźnienia Twierdza: Władcy pojawiła się na Twitterze dewelopera. W krótkiej notce czytamy, że winę za nie ponosi tryb rozgrywek multiplayer, który podobno nie jest jeszcze w takim stanie, by trafić w ręce graczy. Twórcy natrafili na "nieoczekiwane problemy" i potrzebują więcej czasu, by je zlikwidować. Rozważano rozdzielenie trybu singlowego i wieloosobowego, ale finalnie postanowiono, że mamy dostać pełną paczkę.

Jeśli chodzi o założenia trybu wieloosobowego Twierdza: Władcy, dwójka graczy łączy w nim siły, aby zmierzyć się z wojskami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Możliwe jest nawet zarządzanie jednym królestwem we dwójkę. Wtedy jedna osoba zajmuje się rozwojem zamku, a druga przejmuje dowództwo nad armią. Dzięki wsparciu Steam Workshop gracze będą mogli tworzyć własne mapy i udostępniać je innym osobom.

Twierdza: Władcy dostępne będzie oczywiście wyłącznie na PC, a jeśli chcecie grać, sprawdźcie wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Twierdza: Władcy Wojny

Twierdza: Władcy Wojny

Premiera: 09 marca 2021
PC

Twierdza: Władcy Wojny to kolejna odsłona gier strategicznych od studia Firefly.Twierdza: Władcy Wojny jest pierwszą grą Firefly, która odwzorowuje budowę zamków z Daleki...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?