Lords Of The Fallen sprzedało się nieźle; CI Games chce zbudować na jego podstawie całą markę

Chodzi prawdopodobnie o to, by Lords Of The Fallen stało się cyklem na miarę Sniper Ghost Warrior.

@ 12.01.2021, 17:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Lords Of The Fallen sprzedało się nieźle; CI Games chce zbudować na jego podstawie całą markę

Lords Of The Fallen to jeden z ciekawszych przedstawicieli gatunku soulsborne, a przy okazji jedna z najlepszych gier polskiego studia CI Games. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, poradziła sobie ona całkiem nieźle, jeśli chodzi o dotychczasową sprzedaż.

CI Games ujawniło, że Lords Of The Fallen rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 3 mln egzemplarzy na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Wynik ten produkcja osiągnęła w trakcie 6 lat obecności na rynku, a szefostwo studia uważa, że to świetne podwaliny pod dalszy rozwój marki. Nie wiemy niestety jak dokładnie przełoży się to na proces powstawania, tudzież dostępność kontynuacji.

Lords Of The Fallen 2 zapowiedziano niedługo po debiucie pierwowzoru, ale mimo upływu lat dzieło się nie zmaterializowało, a zamiast tego regularnie docierały do nas informacje o tym, że CI Games zmienia założenia oraz deweloperów projektu. Obecnie powstaje on wewnętrzne ze wsparciem firmy zewnętrznej, podziału obowiązków jednak nie znamy.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zagramy w ciągu najbliższych kilku lat, a bawić będziemy się najpewniej na PC oraz konsolach. Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?