Dataminerzy znaleźli w kodzie Cyberpunk 2077 informacje na temat multiplayera

Trzeba oczywiście pamiętać, że wszelkie wykopki to czysta spekulacja.

@ 12.01.2021, 16:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dataminerzy znaleźli w kodzie Cyberpunk 2077 informacje na temat multiplayera

Cyberpunk 2077 wzbudza sporo emocji, ale dziś nie będzie żadnych kolejnych dramatów studia. Tym razem mamy nieco informacji pochodzących z kodu gry, a dotyczących trybu rozgrywek wieloosobowych, mającego trafić do sieci w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

Wścibscy gracze postanowili dokładnie przeszukać pliki Cyberpunk 2077, a wśród nich udało się znaleźć sporo ciekawostek na temat planowanego trybu multiplayer. Okazuje się, że CD Projekt RED w planach ma prawdopodobnie klasyczny tryb Deathmatch, jak również coś zwanego Heist. Choć nie sposób powiedzieć z czym będziemy mieć w jego przypadku do czynienia, wybierzemy spośród czterech klas postaci: Solo, Assassin, Netrunner oraz Techie.

Jako że mowa tu o wycieku danych, warto pamiętać, że informacje te są niepotwierdzone, a w kodzie Cyberpunk 2077 mogą być odniesienia do różnych rzeczy, których tak naprawdę nikt nie zamierza ani wdrażać, ani rozwijać. Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na oficjalne stanowisko dewelopera.

Na koniec wspomnieć wypada, że Cyberpunk 2077 wciąż jest łatany. Dwie dość spore aktualizacje powinniśmy otrzymać w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Jedna winna trafić do sieci jeszcze w styczniu, a drugą będziemy w stanie zaaplikować w lutym. Jeśli jeszcze nie gracie, koniecznie zainteresujcie się naszą recenzją. Pamiętajcie, że Cyberpunk 2077 dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, a za sprawą wstecznej kompatybilności na PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?